В центральних та східних регіонах буде доволі спекотно, а от на заході України температура повітря буде комфортною, прогнозує Наталка Діденко.

В Україні очікується пекельна спека. Стовпчики термометрів подекуди піднімуться до +37. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

“2 липня, у більшості наших областей максимальна температура повітря досягатиме пекучих +32+37 градусів. Це найбільше стосується південної частини, сходу України та центральних областей. І в цих регіонах переважатиме суха погода з високою пожежною небезпекою”, — проінформувала вона.

За її словами, на кілька градусів нижче показуватимуть стовпчики термометрів у західних областях України.

“У західні області завтра завітає атмосферний фронт, який нарешті послабить суттєво спеку, там передбачаються пречудові +23+27 градусів. На заході пройдуть дощі з грозами. Через значні контрасти в зоні фронту (перед фронтом до +35, а за фронтом +20 градусів, наприклад) дощі переходитимуть у сильні зливи, можливі шквал та град”, — повідомила Наталка Діденко.

За її словами, у північних областях 2 липня ще буде спекотно, проте на Житомирщині вже стане трохи легше, +27+29 градусів, на Київщині близько +30, на Чернігівщині та Сумщині +31+33 градуси.

“На Житомирщині та Київщині атмосферний фронт вже аж завтра ввечері організує короткочасні грозові дощі. Чернігівська та Сумська область втримаються від опадів. В Україні переважатиме південно-західний вітер, у західних областях поміняється на північно-західний, може бути рвучким”, — прогнозує синоптикиня.
Погода в Україні на 3 липня

3 липня, на заході та півночі температура повітря відчутно знизиться, можливі місцями грозові дощі. У середу в західній частині навіть можливе зниження до +18+22 градусів.

А ось на сході, півдні та в більшості центральних областей (окрім Вінниччини) сильна спека ще триватиме, температура повітря досягатиме і перевищуватиме +35 градусів.

Синоптик додала, що незначне послаблення температури буде після 5 липня.