Волонтер з Луцька, один з ініціаторів акції «Дрони замість бруківки» Сергій Рижков став до лав прикордонників.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Сьогодні я працюю не директором їдальні як колись, а головним по картоплі й стакани за мною. Вже понад тиждень я прикордонник. Після тижня навчань відпросився на кухню. Поруч зі мною – хороший прораб, один з найкращих програмістів 1С і бувший боєць підрозділу «Світязь», – пише Сергій.

Він додав: його разом з іншими новобранцями навчають молоді, які пройшли війну ще з 2014 року. Також волонтер дав одну пораду:

«Нам всім за 40 і це добре. Так склалось. Сьогодні ми тут. Дам Вам рекомендацію, пораду: робіть і живіть з розумінням того, що сьогоднішній день зараз і тут, вчора нема, а завтра ніхто не знає, коли прийде, тоді вийде. P.S Я сьогодні вимив кружки для всього підрозділу, якісно... ну, дуже якісно. Всім здоров'я й оптимізму», – зазначив Рижков.

Довідка: Сергій Рижков – один з тих, хто в 2023 році започаткував у Луцьку рух «Дрони замість бруківки». Мета акції – вплинути на місцеву владу, аби та якомога більше коштів з бюджету виділяла на допомогу військовим, а не закатувала гроші у бруківку.

Спершу Сергій виходив на одиничні пікети, коли Луцька міська рада оголосила тендер на ремонт бульвару Дружби народів. Тоді ж до нього поступово почали доєднуватися інші лучани, місцеві активісти й волонтери. Спільними зусиллями вдалося домогтись, щоб у бюджеті міста заклали пів мільярда гривень на допомогу воїна м.