Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Дзюдоїст з Волині Вадим Чернов присвятив свою бронзову медаль на турнірі Tallinn European Open 2024 в Естонії спортсмену та своєму куму Станіславу Гуленкову, який загинув на війні.
Про це Вадим написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Instagram».
Дзюдоїст з Луцька Станіслав Гуленков, якого довгий час вважали зниклим безвісти, загинув у протистоянні з російськими окупантами в Донецькій області. Свій останній бій спортсмен і прикордонник прийняв у квітні 2023 року в районі населеного пункту Новокалинове, але тоді командування не змогло підтвердити смерть захисника з Волині, якому тепер назавжди 22.
«Завжди зі мною. Назавжди в наших серцях. Ніколи не забудемо. Друг, який залишився в серці назавжди. Нам тебе дуже не хватає кум», - написав Вадим Чернов.
Довідково:
Уродженець села Старовойтове Рівненської громади, що на Любомльщині, Вадим Чернов – бронзовий призер чемпіонату Європи U18-2017, бронзовий призер Кубка Європи U18 Плоєшті-2017 та Тепліце-2017, срібний призер Кубка України-2018, бронзовий призер Кубка України-2019, чемпіон України U21-2020.
©2025 uaGit
Коментарі