Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Балансоутримувачами п'ятьох фонтанів є комунальне підприємство «Луцькводоканал».
Про це пише Суспільне Луцьк.
Розташовані ці архітектурні споруди на вулиці Лесі Українки, на театральному майдані, у Центральному парку, на майдані Грушевського та на проспекті Волі.
Зі слів директора підприємства Віктора Гуменюка, раніше на утримання фонтанів виділяли гроші з міського бюджету. Сьогодні ситуація змінилася та міських коштів підприємство не бере. Насамперед це пов'язано з війною.
«Підприємство власним коштом утримує фонтани. На тарифі це ніяким чином не позначається. У нас є ряд платних послуг, які ми надаємо юридичним особам. Там присутня певна прибутковість і ми за її рахунок перекриваємо роботу фонтанів», – каже Віктор Гуменюк.
Зі слів керівника, приблизна мінімальна вартість утримання та обслуговування становить 150-180 тисяч гривень в місяць. Це залежить від погодних умов та як часто ними користуються.
«Фонтани ми вмикаємо на замовлення департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради. У вихідні та святкові дні, а також коли температура повітря вища 25 градусів та у місті немає днів жалоби», – каже Віктор Гуменюк.
У зв'язку з обстрілами РФ енергетичних об'єктів в Україні, фонтан на Театральному майдані з підсвіткою, працює також в режимі економії. Через повномасштабне вторгнення, у ньому не вмикають музику.
©2024 uaGit
Коментарі