29-го вересня у Києві нагородили премією Верховної Ради України педагогічних працівників виховательку володимирського закладу дошкільної освіти №7 «Волиняночка».

Вихователь-методист Галина Володимирівна Рудь представляла дошкільних працівників міської громади та Волинської області у нагородженні щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників, – повідомляють на сайті міста.

Урочистий захід відбувся у приміщенні Верховної Ради України. Премію вручив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Галина Володимирівна – сумлінний педагог, активно займається самоосвітою. Ефективно використовує в роботі інноваційні форми та методи організації освітнього процесу. Успішно планує, організовує, проводить педагогічну діяльність з вихователями закладу, спрямовану на формування всебічно розвиненої особистості дитини.

Результативно здійснює освітній процес відповідно до вимог Базового компонента та чинних програм, що реалізуються в закладі дошкільної освіти.

Вихователь-методист працює над науково-методичною темою «Розвиток творчої ініціативи педагогів у створенні предметно-розвивального середовища для дітей в умовах закладу дошкільної освіти». Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей освітнього матеріалу. Значну увагу приділяє організації освітньої діяльності з дітьми з особливими освітніми потребами, у закладі створена та облаштована ресурсна кімната «Грайлик».

Галина Володимирівна є автором дев’яти методичних посібників («Частини доби», «Чарівний гарбуз», «На казковій галявині», «Дитина в світі LEGO» «Небезпечна оселя», «Диво-куб», «Буду я природі другом», «Чарівні фігурки», LEGO-лепбук «Секрети осені») та трьох публікацій з дошкільної освіти, які друкувалися у всеукраїнських фахових виданнях, які активно використовуються педагогами міста, області та держави.