В італійській Ломбардії у провінції Брешія посеред вулиці напали та вбили 49-річну українку Олену Казанову.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на видання tgcom24.

Правоохоронці підозрюють у жорстокому нападі її 59-річного колишнього залицяльника Еціо Галезі. Вбивство жінки сталося неподалік від її дому, у якому українка прожила останні 15 років.

Олена брала участь в екологічних кампаніях і співпрацювала з місцевими органами самоврядування, працювала в компанії з продажу комерційного транспорту "Iveco".

Як встановили поліцейські, Галезі стежив за Казановою. І коли жінка припаркувалася – завдав кілька ударів молотком по вікну автомобіля. Після цього перейшов до побиття самої екс-коханки.

Від отриманих травм українка померла на місці вбивства.

Про злочин повідомив сам нападник. Чоловік почав кричати до сусідів, які вибігли на крики потерпілої: «Викличте карабінерів, я убив її молотком».

Я кілька разів вдарив її по голові, – пояснив він, додавши, що у нього були стосунки з потерпілою, які закінчилися рік тому. Я зустрів її вчора в магазині в Кастеньято, а потім – сказав він, – я пішов чекати її біля дому.

Італієць дочекався правоохоронців і сам віддав їм знаряддя вбивства. Підозрюваного затримали.

Еціо Галезі – розлучений, має двох дітей від попереднього шлюбу. Видання пише, що з українкою чоловік розійшовся рік тому. Невдовзі Казанова зважилась на нові стосунки.