Юристка, антикорупційна експертка, державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015—2019 рр., засновниця "Ліги антитрасту" АГІЯ ЗАГРЕБЕЛЬСЬКА про чергову маніпуляцію.

Багато політиків говорять про те, що Фірташ і інші газові компанії (облгази) користуються газорозподільчими мережами безоплатно. Так, це правда. І дійсно в договорі оренд, який укладений між облгазами і міністерством, передбачено, що вони мають платити 10% свого доходу (який вони отримують від розподілу) в державу за те, що вони цими газорозподільчими мережами користуються. Але політики не кажуть про одну важливу річ: відповідно до українського законодавства, якщо зараз облгази почнуть платити ці 10%, то НКРЕКП як регулятор мусить їх вкласти нам у тариф на розподіл газу.

Тобто фактично ці витрати облгази все одно перекладуть на нас, і це буде такий додатковий газовий податок для всіх українців – ми будемо замість облгазів платити ці гроші... 
Реприватизація – це неправильно, повернення газових мереж (громадам) – це правильно, але перед цим влада має показати план і дорожню карту"  – резюмувала Агія Загребельська в спільному етері Громадського Інтерактивного Телебачення і Радіо-1.