У селі Струмівка біля Луцька у власному будинку внаслідок пожежі загинув колишній директор гімназії №4 імені Модеста Левицького В'ячеслав Поліщук, 1936 року народження.

Про це повідомляє  ІА «Конкурент».

Відомо, що пожежа трапилася у житловому будинку близько 15:00 у четвер, 9 грудня.

На місці працювали рятувальники, які знайшли обгоріле тіло чоловіка.

Що могло стати причиною пожежі, на разі, з'ясовують.

На сторінці Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького у фейсбуці опублікували некролог. Наводимо його повністю.

«Є люди-епохи....

Один із таких – В'ячеслав Володимирович Поліщук. Шкода, що віднині, згадуючи про нього, будемо вживати дієслова минулого часу. З болем у серці, відчуттям неймовірної гіркоти сповіщаємо, що відійшов у інші світи цей великий чоловік. Багато років В'ячеслав Володимирович був незмінним директором луцького середнього навчального закладу №4. Саме він став ініціатором відновлення класичного гімназійного духу в обласному центрі – так з'явилася Луцька гімназія №4.

«Школа – це колектив однодумців, небайдужих відповідальних людей», – любив повторювати наш директор, наголошуючи на важливості любити свою професію, намагатися бути творцем, а «не примітивним ремісником». Шукав спеціалістів повсюди, де бував, запрошував на роботу, переконував, аргументував, плекав молодь, хоча не обіцяв легкого життя. І вчителі вірили йому та професійно зростали під мудрим керівництвом і надійною опікою.

Про учнів та вчителів гімназії №4 в місті говорили «школа Поліщука». Не злічити відомих волинян, які пішли у велике життя з порогу цього навчального закладу. І заслуга директора тут незаперечна. Недарма став заслуженим працівником освіти.

Любимо Вас. Дякуємо Вам.

Пам'ятаємо Вас і Ваші життєві настанови. Рівняємося на Вас.

Будьте там, в інших світах, ще одним нашим янголом-охоронцем. Царство небесне і вічний спокій Поліщуку В'ячеславу Володимировичу!

Співчуття рідним та близьким....

Просимо в щирій молитві пом'янути його ім'я...

Про день та час чину похорону буде повідомлено пізніше».