Фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які подали заяви у квітні-травні на 8000 грн допомоги, але не отримали її через помилку в банківських реквізитах, зможуть зробити це до 15 грудня.

Відповідна постанова схвалена Кабінетом міністрі, повідомляє Мінсоцполітики.

Уряд надав можливість застрахованим особам, які зверталися щодо отримання одноразової допомоги навесні поточного року у зв’язку з запровадженням в окремих регіонах «червоного» рівня карантинних обмежень, але не змогли отримати 8000 грн через невірно вказані банківські рахунки.

ФОПи зможуть повторно звернутися через сервіс «Дія» для їх отримання.

Інформація про необхідність подання повідомлення про уточнення реквізитів банківського рахунка для виплати допомоги надійде застрахованим особам від Мінцифри через портал або мобільний застосунок «Дія».

Застраховані особи після надходження відповідного повідомлення для отримання допомоги у розмірі 8000 грн зможуть до 15 грудня 2021 року включно сформувати та подати повідомлення через «Дію» із зазначенням правильних реквізитів банківського рахунка для виплат.

Перерахування допомоги буде проводити державний Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN) у банку, в якому відкрито рахунок отримувача, зазначений у повідомленні.