25 та 26 грудня, у Володимирі пройшов турнір з боксу на кубок СК «Любарт». Змагання були заплановані, за словами організаторів, ще на жовтень, і приурочувалися до Дня захисників та захисниць України. Однак через карантинні обмеження їх проведення довелося відкласти. І от, напередодні Нового року турнір сильних і витривалих, який зібрав 162 учасники з 12 міст Волинської, Рівненської та Львівської областей, відбувся.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці волинської бригади.

З визначною спортивною подією володимирських боксерів та гостей міста привітав і командир 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко, вручивши голові Федерації боксу Волині та засновнику спортивного клубу «Любарт» Володимиру Подзізею мотиваційний прапор Князівської бригади та бригадний мерч.

Сила духу і м’язів, воля до перемоги, цілеспрямованість, вміння акумулювати сили і правильно їх розподіляти під час атаки, бити точно в ціль – це ті якості, які допомагають і на рингу, і на фронті. А розвиток дитячого спорту, зокрема, боксу – це надзвичайний вклад у юних українців і майбутніх захисників Батьківщини. Клуб «Любарт» уже давно є одним з найкращих спортивних клубів не лише Волині, а й України. І, що особливо приємно, активно співпрацює з військовими, неодноразово ставав ініціатором та організовував змагання з боксу і серед військовослужбовців, в яких боксери з нашої Князівської бригади здобували перемоги, – зазначив Олександр Петрович, вітаючи учасників змагань. – Як командир військової частини, я впевнений у нашій подальшій плідній співпраці з СК «Любарт» та Федерацією боксу Волині, бажаю вам нових спортивних звершень, і нехай переможуть найсильніші!

Під час змагань вихованці спортивного клубу «Любарт» впевнено вибороли 14 перемог на рингу, здобувши беззаперечну командну перемогу в боксерському турнірі.