Посилення роботи в цьому напрямку пов’язане з тим, що днями в одній зі шкіл Ковельського району відбулося руйнування конструкцій будівлі газової котельні.

Про це інформує Камінь-Каширська районна державна адміністрація.

Тож, аби не допустити прикрих випадків на Камінь-Каширщині, у районі створена робоча група з питань перевірки безпечної експлуатації котелень, що працюють на природному газі в закладах освіти та соціальної сфери. Відповідне розпорядження підписала голова райдержадміністрації Ольга Ващук 6 грудня. Згідно з документом до складу робочої групи залучені спеціалісти контролюючих органів.

Сьогодні, 8 грудня, відбулася зустріч очільниці виконавчої гілки влади краю Ольги Ващук та її першого заступника Олександра Михаліка з представниками Управління Держпраці у Волинській області, Управління Держенергонагляду у Волинській області, Ратнівського відділення АТ «Волиньгаз», Камінь-Каширського районного управління головного Управління ДСНС України у Волинській області, керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації.

Відтак, найближчим часом робоча група проінспектує всі котельні у навчальних закладах та установах соціальної сфери.

Нагадаємо, що голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час робочої наради поставив завдання здійснити цей процес до 15 грудня 2021 року.