Стан 57-річної лучанки, яку 4 квітня збив автомобіль, за кермом якого був поліцейський, — стабільно важкий. Вона в реанімації, — повідомив Олександр Федорчук, заступник директора Луцької міської клінічної лікарні.

Поліцейський, який 4 квітня збив у Луцьку жінку, написав заяву на звільнення з роботи, повідомляє Суспільне. Заяву підписали, чоловіка – звільнили, – повідомила речниця Нацполіції області Ольга Бузулук.

У Луцьку, водій Volkswagen скоїв наїзд на місцеву 57-річну мешканку та зник з місця пригоди. Як з'ясувалось згодом, за кермом був працівник одного з підрозділів Луцького районного управління поліції, який не ніс службу у цей день.

Керманич був нетверезий. Цю інформацію підтвердила речниця ДБР Ольга Чиканова. Саме у цьому відомстві нині розслідують справу.

Кримінальне провадження відкрите за статтею 286, ч. 1 Кримінального Кодексу України, вирішується питання щодо затримання підозрюваного. Станом на сьогодні проводяться експертизи, які встановлять ступінь важкості ушкоджень потерпілої, після чого статтю можуть перекваліфікувати.