В оточенні олігарха Ріната Ахметова планують створити нову партію і відмежовуються від «Опозиційної платформи – За життя». Інформацію про це підтвердив Борис Колесніков, колишній нардеп від Партії регіонів та «Опозиційного блоку», хоч перед тим її спростовував.

Про це пише «Українська правда».

«Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву "Україна – наш дім". Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати», – заявив ексрегіонал у коментарі «Радіо Свобода».

Хоча 3 травня Колесніков заперечив такі наміри, проте вже наступного дня заявив, що «сталось певне непорозуміння».

Презентацію політсили планують на кінець травня – початок червня. Колесніков також каже, що проєкт не буде партією окремого регіону.

«У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З «Опозиційного блоку» у партії поки що немає нікого, а з Партії регіонів – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді».