Серійному крадієві з Володимира-Волинського оголошено ще три підозри за вчинення злочинів.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волинської області.

Кілька тижнів тому поліціянти Володимир-Волинського РВП затримали 45-річного уродженця міста Кунгарат Республіки Узбекистан без визначеного місця проживання. Нині слідчі розслідують 4 факти крадіжок за заявами жителів міста та району, до яких приклав руку вищевказаний чоловік.

На початку червня до чергової частини звернувся житель міста, який повідомив, що під час розпиття спиртних напоїв в закинутому приміщенні у нього було викрадено мобільний телефон марки «Самсунг». Також згодом працівники поліції зареєстрували другу заяву про вчинення крадіжки, а саме, з території домоволодіння по вулиці Солопа м. Володимир-Волинський було викрадено набір інструментів, чим спричинено заявнику майнову шкоду.

Кілька днів тиші – і знову в чергову частину надійшов виклик про вчинення крадіжки. У ніч на 16 червня, перебуваючи на території села Овадне Володимир-Волинського району, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, невідомий зайшов на територію домоволодіння по вулиці Миру та з приміщення літньої кухні викрав мікрохвильову піч.