Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
На Волині на ЗНО не з’явився кожен третій випускник. Найгірша неявка була з математики рівень «стандарт», яку мали зараховувати у якості державної підсумкової атестації, яку відмінили вже наприкінці навчального року.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини завідувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО Алла Корнейко.
З її слів, усього на ЗНО на Волині було зареєстровано більше 12 тисяч учасників, але цього року неявка склала 30%, тож складати зовнішнє незалежне оцінювання прийшли близько 9 тисяч учасників. Цього року, до слова, неявка була вища, аніж минулого: торік не з’явилося зареєстрованих 25-27 учасників.
«З різних предметів – різні дані. Найбільша неявка – з математики, але це абсолютно передбачувано, бо математика рівень «стандарт» використовувалася виключно в якості зарахування як державна підсумкова атестація. Здавати цей предмет не з’явилося більше 90% зареєстрованих. Були порожні аудиторії, пункти тестування закривалися після відкриття. Були аудиторії, де працювала одна дитина, були по 2-3 дитини», – повідомила вона.
Алла Корнейко зауважує: організатори попереджали, що саме так буде, адже скасування ДПА відбулося вже після того, як завершилася реєстрації.
«Центр оцінювання якості освіти звертався до профільного комітету Верховної Ради ще в листопаді. Була пропозиція якомога швидше прийняти рішення, чи буде цього року ДПА, чи ні. Якби було прийняте рішення раніше, тоді учасники б не реєструвалися, ми б не створювали пунктів, не готували б персонал, не треба було друкувати зошитів. До прикладу, на одному з пунктів тестування, де мало бути 225 учасників, було всього лише 13», – зазначає Корнейко.
Найкраща явка цього року була на ЗНО з англійської мови та української мови та літератури – 87%. А на географію – 60%. У підсумку, складати ЗНО на Волині прийшли 70% учасників.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі