Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Волинські фермери Андрій та Сергій Павлюки з міста Рожище визначилися для себе з оптимальним для вирощування гібридом томату – це Уно Россо F1 американської селекції.
Про це з посиланням на журнал «Плантатор» повідомляє АgroTimes.
«Дуже часто буває так, – розповідають фермери, – що приїздять менеджери до нас просто на поле. Відкрили ноутбук і показали: ось, мовляв, хороший новий сорт. Випробовуйте. Наприклад, давали нам на пробу насіння гібрида Чіблі F1. Виросли сливки великі, гарні, але дуже чутливі до хвороб, особливо фітофтори».
Сьогодні в господарстві під томатами до 30 соток. Випробовуючи різні гібриди, зупинилися на сливці американської селекції Уно Россо F1, помітивши її переваги.
За словами Андрія Павлюка, плоди Уно Россо F1 достигають китицями: якщо є 5 плодів на гроні, значить, вони всі разом почервоніють. Зірвеш їх – далі достигає нове гроно.
«Помідори садимо зазвичай після капусти. Розсаду сіємо в парнику приблизно з 5-го по 10-е квітня, пікіруємо. Через місяць висаджуємо в поле. Всю розсаду мульчуємо, тоді волога краще тримається в ґрунті й достиглі помідори зриваємо чистими. Якість не втрачається, плоди не падають на землю, а лягають на солому. Ми їх не підв’язуємо, сорт низькорослий», – додає фермер.
Якщо погода сприяє, то починають збір урожаю томатів із середини серпня. Проте цього року перші червоні плоди зривали ще раніше. Урожайність з однієї сотки сягнула приблизно 500 кг.
Довідково.
Андрій та Сергій Павлюки, батько та син з волинського міста Рожище, обробляють близько 100 гектарів землі. Вони одними з перших у нашому регіоні почали промислово висаджувати баклажани, перець, ревінь та органічну малину.
©2024 uaGit
Коментарі