До волинських поліціянтів минулої доби звернулися семеро волинян із повідомленнями про вчинення шахрайств. Їх ошукали на понад 50 тисяч гривень.

Про це інформує пресслужба поліції у Волинській області.

Зокрема, вчора до поліції звернулася 31-річна ковельчанка. Жінка розповіла, що до неї зателефонували нібито співробітники банку та порадили всі кошти з банківської карти перерахувати на інший рахунок, оскільки карту заблоковано. Таким чином шахраї ошукали громадянку на 16 тисяч гривень.

У 36-річної лучанки через одну із соцмереж знайома попросила у позику майже 5 000 тисяч гривень. Не перевіривши інформацію, кошти жінка перерахувала на банківську карту. Як виявилось згодом, обліковий запис товаришки зламали, і гроші отримали аферисти.

31-річна лучанка купувала товари через одну із онлайн-платформ. Громадянка надала всі дані, аби зловмисники отримали доступ до її карти. Жінка позбулася майже 11 тисяч гривень, які шахраї перерахували на свій рахунок.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження та тривають досудові розслідування.

Поліція застерігає громадян та радить:

  • у жодному разі не повідомляти нікому свої персональні дані, реквізити банківських карток;
  • якщо вам повідомляє про проблеми з рахунком вашої картки нібито банківський працівник – краще покладіть слухавку та перетелефонуйте у банк й з'ясуйте ситуацію особисто;
  • обов’язково перевіряйте інформацію у родичів чи знайомих, яка надходить про позики грошей через соціальні мережі;
  • у разі отримання телефонних дзвінків із сумнівними пропозиціями, пов’язаними з перерахуванням коштів, звільненням родичів від кримінальної відповідальності, невідкладно телефонуйте за номером служби «102».