У Рожищі завершують будівництво дитячого будинку сімейного типу.

Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка його заступниця Людмила Тимощук 8 вересня оглянула збудований житловий будинок у місті Рожище для сім’ї, яка виховуватиме 10 прийомних дітей.

Зокрема, аби забезпечити інтереси дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізуються можливості для їхнього зростання у сімейному оточенні. Відтак, створюються дитячі будинки сімейного типу.

Слід зазначити, що стан будівництва такого будинку у місті Рожище Луцького району оглянула заступниця голови ОДА разом із опікункою дітей.

Збудували це помешкання за кошти субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Загальна вартість будівництва дитячого будинку сімейного типу – 5 млн гривень.

Помешкання уже частково вмебльоване та наразі тут завершуються ремонтні роботи. Відтак, будинок має п’ять спалень, вітальню, кухню, підсобне приміщення, дві ванних кімнати, гардеробну та котельню.

Невдовзі відбудеться його відкриття, аби до початку цьогорічної зими сім’я переїхала у новий будинок.