На двох нещодавно заасфальтованих вулицях Володимирської громади перевірили якість покриття.

Про це інформує сайт міськради.

Минулого тижня на вулиці Антоновича здійснили відбір зразків нещодавно вкладеного асфальтного покриття. Відбір керну, який провели на кількох різних ділянках вулиці, було здійснено працівниками підприємства «Західдорсервіс». Ця ж незалежна лабораторія з міста Львів нещодавно перевірила щільність асфальтного покриття і на вулиці Озерній, що у селі Заріччя.

Відбір проб здійснювався за відповідною технологією у присутності представників підрядної організації ПП «МП Сантехмонтаж». Також були присутні представники технагляду і замовника робіт – директор КП «Полігон» Володимир Собіпан, начальник управління інфраструктури Ігор Возний та його заступник Сергій Мамалига.

Директор незалежної лабораторії «Західдорсервіс» Олексій Воліс розповів, що якщо асфальтне покриття має недостатню щільність, то як губка всмоктує вологу, котра взимку замерзає і руйнує асфальт, тому цей показник є надзвичайно важливою технічною умовою.

У відібраних кернах працівники ПП «Західдорсервіс» одразу ж проводили заміри товщини покриття, а вже його щільність тестуватимуть у лабораторних умовах.

Так, за результатами дослідження пружності та щільності асфальтного покриття на вулиці Озерній, визначено, що воно відповідає усім нормам. Невдовзі з лабораторії надійдуть відповідні висновки і по вулиці Антоновича.

Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, подібне тестування відремонтованих вулиць буде проводитись у громаді системно, адже контроль за якістю дорожнього покриття та виконанням робіт підрядними організаціями, надзвичайно важливий.