Питання утилизіації сміття біля села Городилець Ковельської громади порушив у четвер, 23 вересня, на сесії Ковельської міської ради депутат Олег Кіндер.

Він дорікнув міському голові Ігорю Чайці, що той не правий, коли заявив про ліквідацію сміттєзвалища, пише «Ковель media».

Сміття потрібно було утилізувати, дотримуючись технологій, а його на місці просто прикопали. За таку «роботу», на переконання Кіндера, старосту Ігоря Корнійчука потрібно притягнути до відповідальності.

«Ви зобов’язані вжити заходи до старости, тому що те, що зроблено, порушує чинне законодавство. Ви більшу частину цих відходів, які мали утилізувати, просто закопали. Значить, ви зобов’язані викопати ці всі відходи і утилізувати, згідно з технологіями, які визначені чинним законодавством. Я ще раз говорю: якщо вами не буде вжито заходи, я буду звертатися до правоохоронних органів. Тому що якщо ви коментуєте деякі речі, то просто прочитайте чинне законодавство, чи можете так робити, або просто не коментуйте», – повчав ексмер Олег Кіндер свого наступника Ігоря Чайку.

Нагадаємо, про те, що жителі села Городилець роками возять сміття до лісу і не реагують на зауваження, написала у фейсбуці місцева мешканка Тетяна Вавринюк

Згодом староста сіл Ружин, Городилець та Клевецьк Ігор Корнійчук на черговій нараді у міського голови відрапортував, що стихійне сміттєзвалище вдалось ліквідувати.

За словами Корнійчука, допомогло з технікою місцеве фермерське господарство, а також до прибирання території долучились мешканці громади.

Почувши таке, міський голова Ігор Чайка подякував за хорошу справу та попросив старост активізувати роботу з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення побутових відходів.