Через митний пост «Ягодин» під виглядом жиру намагались провезти вантаж м'ясопродукції з яловичини на суму понад пів мільйона гривень.

Про це повідомляє Волинська митниця на своїй сторінці у фейсбуці.

Прямуючи з Республіки Польща в Україну заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина Республіки Білорусь. Згідно з товаросупровідними документами, в автомобілі переміщувався вантаж «Яловичий заморожений жир», де відправником зазначена польська компанія.

В результаті повного митного огляду транспортного засобу було виявлено, що фактично у вантажному відсіку автомобіля в картонних коробках переміщується товар «Cухожилля з яловичини заморожені», що підтверджується маркуванням виробника на упаковці товару «BEEF SINEW».

 Таким чином, керівник підприємства-відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через м/п «Ягодин» Волинської митниці на митну територію України товару з приховуванням від митного контролю, тобто шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів.

Працівники Волинської митниці склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 529 тисяч гривень вилучено до рішення суду. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.