У четвер, 2 вересня, на засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі) Володимира-Волинського обрали 10 проєктів, які візьмуть участь в голосуванні на визначення переможців.

Про це повідомляє пресслужба Володимир-Волинської міської ради.

За підсумками відкритого голосування головою Координаційої ради з питань бюджету участі обрали керуючого справами Ірину Лошенюк, секретарем – начальника відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Наталію Куран.

Під час засідання розглянули усі подані проєкти на 2022 рік та заслухали звіт про стан реалізації проєктів –переможців громадського бюджету 2020 року.

Після тривалого обговорення, проаналізувавши усі подані проєкти, члени Координаційної ради остаточно визначили проєкти, які допускаються до голосування та не допускаються до голосування.

Отож, серед 18 поданих проєктів:

10 допущено до голосування (проєкт «Твій маленький гід» (автор Орися Вознюк) допущено до голосування при умові його доопрацювання автором проєкту спільно з управлінням інфраструктури та погодження архітектурно-містобудівною радою до 10 вересня 2021 року);

8 проєктів не допущені до голосування.

Голосування за проєкти розпочнеться з 17 вересня та триватиме по 18 жовтня 2021 року.