Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
На Площі Героїв Майдану, що довкола Палацу урочистих подій, триває капремонт, за планом якого жодних пам’ятників і навіть фігури сердечка не передбачено.
Початок осені в фотоісторії міста запам'ятається розритими бордюрами й дорогами: десь – бо там побував кореспондент ГІТ, оприлюднивши закапелки, десь – бо там бюджетним коштом здійснюють ремонти й реконструкції. До речі, фасад будівлі не підлягає змінам. Луцька міська рада не береться впливати ні на ремонт даху, ні на косметичне оновлення стін, ні на східці, що розміщені в кордонах РАЦСу. Очільник департаменту ЖКГ Микола Осіюк ще 26 липня про це заявив у коментарі студії ГІТ.
А ви знали, що аби відремонтувати площу перед РАЦСом, у Луцьку 3,5 мільйона «зняли» із капітального ремонту вулиць?
Луцька міська рада зменшила на 3,5 мільйона гривень видатки на капітальний ремонт вулиць, аби департамент житлово-комунального господарства витратив ці кошти на капітальний ремонт площі Героїв Майдану – як співфінансування до субвенції з державного бюджету.
Нагадаємо, департамент ЖКГ Луцькради відхилив найдешевшу пропозицію на капітальний ремонт площі Героїв Майдану, що на проспекті Соборності 18, натомість переможцем тендеру 30 липня визнали фірму, пов’язану з депутатом міськради від партії «За майбутнє» Андрієм Разумовським. Вона запропонувала виконати роботи на 5 мільйонів 461 тисячу 156 гривень дорожче – за 23 мільйони 70 тисяч гривень.
Як бачимо із поданих нижче кадрів, фігуру серденька перемістили під філію мінсоцполітики, де після Великодня здійнялися довжелезні черги через непорозуміння в переоформленні субсидій, а сам постамент, що вже років десять стоїть лицем до проспекту Молоді, лишається в оточчі переритих поверхонь. Стоїть незворушно, либонь, доки й справді міська влада залучить фахівців архітектури й гуманістичного профілю (як зазначив на відео чиновник), для належної дискусії про перерозміщення об'єкта. До цього часу нічого подібного не було, але, можливо, рано дивуватися, адже громадські слухання щодо давно розритого проспекту проспекту Волі відбулися буквально 2 вересня.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі