Футболістки Володимир-Волинського клубу «Ладомир» перемогла у галицько-волинському дербі з «Карпатами», забивши 5 голів у ворота суперника.

Про це повідомляє обласне управління спорту.

Поєдинок відбувся 8 вересня у рамках 10 туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги України сезону-2021/2022. Головними бомбардирам гри стала Перевізник Христина, яка забила м’яч у ворота суперниць на 5 – ій, 36 – ій, 79 – ій, 85- ій хвилинах та Семків Даяна на 77 хвилині.

На старті матчу Христина Перевізник вивела волинянок уперед, забивши перший гол. На 35-ій хвилині гри футболістка відзначилася дублем, влучно пробивши з лінії штрафної площі в ближній кут воріт – 0:2.

На 77-ій хвилині Даяна Семків ударом голови замкнула навіс партнерки з кутового – 0:3. Завершальні два голи забила Христина Перевізник.

У підсумку Володимир-Волинська команда посіла третю сходинку у турнірній таблиці. 11 вересня волинянки зустрінуться з ЕМС «Поділлям» (Вінниця).