Патрульна поліція Волині в 2021 році активно працювала із пішоходами. Офіцери проводили профілактичні заходи, поліцейські з відділу зв’язків з громадськістю здійснювали відпрацювання, на яких наголошували пішоходам на важливості дотримання ПДР, а на сторінці управління постійно публікували лайфхаки та пам’ятки, як варто переходити дорогу, та чому потрібно носити світлоповернальні елементи у темну пору доби.

Також поліцейські складали адміністративні матеріали за ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин) КУпАП, – повідомляє патрульна поліція Волині.

Так, за 2021 рік на території обслуговування патрульні склали 3 320 адміністративних матеріалів за цією статтею.

Зокрема за ч. 1 ст.1 27 КУпАП за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, чи невиконання інших правил дорожнього руху склали 2 983 адміністративні матеріали.

За ч. 2. ст. 127 КУпАП за порушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедами, гужовим транспортом, і погоничами тварин поліцейські склали 49 адміністративних матеріалів.

Відповідно до ч.3 ст.127 за ті ж порушення, вчинені особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, які перебувають у стані сп'яніння, поліцейські склали 288 адмінматеріалів.