У Луцькому ліцеї №2 учні та батьки замість купівлі квітів учителям до професійного свята організували збір грошей на безпілотник військовослужбовцям.

Про це розповіла «Суспільному» мама першокласниці Яна Карпюк.

З її слів, кожна сім’я самостійно визначає, скільки може пожертвувати, бо розуміють, що таким чином можуть наблизити перемогу України.

Серед тих, хто долучився до збору грошей, сестра і брат Юлія та Ярослав Романюки. Діти за півтора місяця заробили 700 гривень. Розповідають: збирали персики у власному саду, а мама продавала їх через соціальні мережі.

Зі слів директора Романа Поліщука, у кожного десятого учня школи батько зараз захищає Україну. У сім’ях десяти вчителів рідні теж у війську. Серед них — вихователька групи продовженого дня Марія Головчун.

"Син морпіх – на Херсонщині, на Запоріжжі – зять, чоловік – прикордонник. Їм волонтери багато дають, а що треба – купуємо. Зараз тільки для цього потрібно збирати гроші! Щоб ми були вільні, незалежні, щоб вигнати ворога", – говорить вчителька.

Зібрані гроші передадуть в один із благодійних фондів. Його президентка Ірина Демчук каже: запити на безпілотники військовим є постійно, конкретно на цей потрібно назбирати 100 тисяч гривень.

Збір грошей на безпілотник триватиме до 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України.