Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Розклад уроків, тривалість перерв, харчування — все це різниться в українських школах та нідерландських, про це в ефірі ГІТ розповіла киянка, яка тимчасово мешкає у Нідерландах, Леся Шелест.
Українка також повідомила, що дітям не можна пропускати уроки без поважних причин в Нідерландах, тому що батьків покарають як мінімум штрафом.
«Графік з 8.30 до 14.00 от у початковій школі, де менша дитина, їй 9 років. Це виходить 5 з половиною годин… Є дві перерви достатньо великі: для прогулянок, для перекусів. Так побудовано, щоб дитина не перевантажувалась», — сказала вона.
Учасниці ефіру імпонує такий розклад уроків. На її думку, в Україні навчання є значно інтенсивнішим. Що найцікавіше: взагалі домашніх завдань немає.
У школах для дітей іноземців існують перехідні, адаптаційні класи, у яких вивчають мову, тому що навчання проводиться нідерландською.
Щодо особливостей дитячого харчування Леся Шелест зазначила, що:
«В школах немає гарячого харчування і як таких кухонь, їдалень немає. Є місце для прийому їжі».
У Нідерландах є традиція, що о 18-ій годині вся сім’я збирається за столом і тоді вживають гарячу їжу. А протягом дня є лише перекуси.
©2024 uaGit
Коментарі