Керівник Офісу Президента України за сприяння турецької сторони організував зустріч захисників «Азовсталі» з членами їхніх сімей, які також прибули до Стамбула. Воїни змогли побачити та обійняти своїх рідних і близьких вперше за багато місяців.

Як повідомляє пресслужба Офісу Президента України, під час візиту до Турецької Республіки керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з п’ятьма українськими військовими — захисниками «Азовсталі», нещодавно звільненими з російського полону, та організував їхню зустріч із рідними.

Командир полку Національної гвардії «Азов» Денис Прокопенко (Редіс), його заступник Святослав Паламар, в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський (Волина), старший офіцер «Азова» Олег Хоменко і командир 12-ї бригади НГУ Денис Шлега перебувають у Туреччині за умовами обміну під особистими гарантіями захисту Президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Андрій Єрмак від імені Президента України Володимира Зеленського та від себе особисто висловив подяку і щиру повагу українським військовим за їхню мужність, звитягу та стійкість.

Крім того, Андрій Єрмак за сприяння турецької сторони організував зустріч захисників «Азовсталі» з членами їхніх сімей, які також прибули до Стамбула. Воїни змогли побачити та обійняти своїх рідних і близьких вперше за багато місяців.

Керівник Офісу Глави держави зауважив, що за час перебування військових у полоні їхнім родинам також довелося пережити надзвичайно складні випробування, і вони впоралися з цим гідно.

Керівник Офісу Президента зазначив, що історія оборони Маріуполя та «Азовсталі» стала для всього світу свідченням мужності та стійкості українського народу й залишатиметься взірцем незламності для багатьох поколінь українців.