У Володимирі, на Федорівському кладовищі облаштують Алею Слави задля вшанування пам’яті військових, загиблих у російсько-українській війні.

Про це йдеться на сайті міської ради.

4 жовтня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств, під час якої було порушено головні завдання, що зараз стоять перед комунальниками та очільниками інших галузей громади. Зокрема, щодо облаштування Алеї слави. 

«Управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів отримало доручення розробити концепцію Алеї слави на Федорівському кладовищі, де знаходять вічний спочинок більшість полеглих володимирських захисників. Таке питання попередньо порушували на зустрічі з міським головою члени родин загиблих бійців. Управління економіки за дорученням першого заступника приступить до розроблення проєкту рішення про зниження тарифу на теплопостачання, що стало можливо завдяки модернізації міських котелень та зменшенню податкового навантаження у період воєнного стану», - йдеться у дописі.

Головне фото - ілюстративне