Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Суми у платіжках рядового британця зросли на 44% в порівнянні з минулим роком. Люди шукають аналоги в енергетичній сфері, щоб впоратись зі складнощами наступного опалювального сезону.
В етері ГІТу про те, наскільки зросли ціни на енергоносії в Британії, які саме заходи вводить уряд та які аналоги шукають і використовують самі британці для подолання складнощів викликаних кризами, розповіла журналістка Ольга Гордійчук, яка перебуває у Великобританії.
Зараз Великобританія переживає не найлегші часи. Енергетична та економічна кризи ускладнили життя величезній кількості британців. Найскладніша ситуація склалася в малозабезпечених верствах населення — деякі не матимуть змоги оплачувати суми, які надходять в платіжках за комунальні послуги. Для допомоги громадянам в цих складних умовах уряд Великої Британії вводить різноманітні допоміжні заходи.
«Уряд виділив кожному домогосподарству 400 фунтів допомоги, які будуть розбиватися щомісячно. Коли британці оплачуватимуть платіжки за газ і електроенергію, їм буде нараховуватись ця частина знижки, — розповідає Ольга, — Малозабезпеченим, безробітним та пенсіонерам додатково виділяють 650 фунтів, які вони отримають протягом пів року, щоб якось допомогти людям впоратись з ростом платіжок на газ та електроенергію».
Журналістка пояснила, що залежно від витрат: для малих сімей, які мають меншу жилплощу та проживають в квартирах, виділена знижка буде суттєвою, тоді як великим родинам, домовласникам ця знижка напевно видасться незначною.
В нових умовах британці розглядають енергетичні аналоги: Гордійчук зауважила, що зріс попит на сонячні батареї, лишається актуальним застосування камінів, широко розповсюджених для додаткового обігріву в холодну пору року.
З її слів: піддані Британії не впадають у відчай, а шукають нові способи економії, оскільки розуміють через кого виникли ці труднощі. Загалом готові терпіти незручності та, незважаючи на них, продовжують допомагати Україні.
Попередній допис
Наступний допис
©2025 uaGit
Коментарі