Понеділок, 28 листопада, в Україні обіцяє бути хмарним і з незначними опадами.

Періодично й у деяких регіонах випадатимуть мокрий сніг чи дощ. Більша ймовірність опадів – на півночі, у центральних областях та в південній частині країни. Про це повідомила народна синоптикиня Наталка Діденко.

«На заході та сході атмосфера обмежиться просто хмарністю й туманами. У східних областях України очікуються пориви східного та південно-східного вітру до 12-15 метрів за секунду! Це знижуватиме відчуттєво температуру повітря. Там, де випадатиме мокрий сніг, – налипання мокрого снігу й ожеледиця», – зазначила вона.

Температура повітря коливатиметься близько -2...+2°С в західних та північних областях. У центрі та на сході очікується +1...+5°С. У південній частині +3...+7°С, в Криму до +10...+12°С.

«У Києві 28 листопада випадатиме невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман. У столиці в понеділок температура повітря близько нуля», – спрогнозувала Діденко.

Додала, що похолодання до невеликих морозів (нічних -3...-8°С, денних -1...-4°С) ймовірне з другої половини наступного тижня.