Російський диктатор володимир путін віддав наказ захопити повністю Донецьку і Луганську області. Саме на ці напрямки окупанти посилають велику кількість мобілізованих.

Про це заявив військовий експерт Юрій Федоров в ефірі телеканалу Freeдом.

Цих мобілізованих рф жене, як «гарматне м'ясо». За ними відправляють боєздатних військових, яких вивели з-під Херсона, а також кадировців і вагнерівців.

«Все говорить про те, що поточний наступ російських військ буде йти саме на Донбасі, тому що володимир путін вже давно віддав наказ і постійно його відновлює – потрібно захопити всю Донецьку і Луганську області, які були звільнені у вересні-жовтні. Це першорядне завдання російських військ. Під Донецьк», - сказав Федоров.

За його даними, на всю лінію зіткнення від Соледара до Вугледара окупанти стягують навіть елітні частини і десантників.

«Найголовніше завдання, яке стоїть перед російськими генералами – зібрати в єдиний кулак всі ці різнорідні сили ... є частина і з'єднання, в яких велика кількість мобілізованих і їх боєздатність знаходиться під сумнівом», - додав експерт.

Російське командування відправляє вперед непідготовлених окупантів, щоб розвідати, з якого саме боку українські бійці будуть обстрілювати ворога.