Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко проведе переговори з президентом російської федерації володимиром путіним, який відвідає білорусь із робочим візитом 19 грудня. Перемовини відбудуться у Палаці Незалежності, що у мінську.

Про це повідомляє пресслужба лукашенка.

«Переговори стартують із розмови у широкому складі. Участь у них візьмуть президенти обох країн, а також урядовці, керівники міністерств і відомств. У такому форматі сторони докладно обговорять весь спектр найактуальніших питань білорусько-російської інтеграції», – йдеться у повідомленні.

Далі – продовжать переговори у форматі віч-на-віч, після чого, як очікується, зроблять заяви і дадуть відповіді на запитання журналістів.

Загалом, як планується, путін і лукашенко протягом переговорного дня докладно обговорять хід реалізації ухвалених раніше союзних програм. Насамперед йтиметься про питання торговельно-економічної взаємодії, спільні коопераційні проекти з акцентом на імпортозаміщення.

«Важливою темою у переговорному порядку денному стане співпраця в енергетичній сфері. Президенти також приділять пріоритетну увагу питанням безпеки, обміняються думками щодо ситуації в регіоні та світі, обговорять спільні заходи реагування на виклики, що виникають», – зауважують у пресслужбі.