У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій надали поради щодо того, як повернути гроші, якщо при користуванні банкоматом або терміналом вимкнули електроенергію.

Про це поінформувала пресслужба міністерства.

«Уявіть, ви приходите до терміналу покласти гроші на картку. Половину суми вже внесли, і раптом операція зірвалася через відключення світла. Що робити? Алгоритм дій пояснили у ПриватБанку. Відразу ж зателефонуйте на гарячу лінію 3700 і подайте заявку на повернення коштів. Повідомте номер терміналу, його адресу, внесену суму і приблизний час проведення операції», – зазначається у повідомленні.

Зазначається, що коли заявка буде опрацьована, і гроші у терміналі перерахують, недоотримані кошти повернуть людині на карту.

У Мінреінтеграції зазначили, що отримати готівку українці можуть не лише в банках та банкоматах, але й на касах магазинів, аптек та АЗС. Для цього громадянину необхідно оплатити будь-яку покупку карткою та попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень.

Також люди можуть зняти готівку з карти в «Укрпошті» та «Новій пошті», звернувшись до будь-якого відділення поштового оператора.