На Закарпатті прикордонники Чопського загону викрили хитрощі 37-річного киянина, який через свій призовний вік спробував виїхати за межі України обманним шляхом.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Чоловік разом з двома дітьми прямував через пункт пропуску «Малий Березний». Під час перевірки документів він зазначив, що самостійно виховує двох синів у зв’язку зі смертю дружини. На контроль разом з іншими документами він подав свідоцтво про смерть, видане на початку березня цього року.

Перевіряючи документи, інспектор засумнівалася у дійсності свідоцтва про смерть. Бланк свідоцтва та печатка не відповідали встановленому взірцеві. У ході поглибленої перевірки факт підробки документа був підтверджений.

Про виявлене правопорушення прикордонники проінформували співробітників Нацполіції. Чоловікові було відмовлено у перетині кордону. З пункту пропуску йому довелося вибути у супроводі слідчого Нацполіції.

У діях нашого співвітчизника вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».