Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
На Волині люди затримали десантника з Білорусі, який стверджує, що не хоче воювати і перейшов на бік України.
Про це у фейсбуці повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євгеній Жуков.
«На Шацькому напрямку затримано десантника з Білорусі. Затримали люди, викликали прикордонники.... Каже, що перейшов на бік України бо не хоче воювати з нами... Розказує про позиції, про кількість військ на кордоні», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, після нападу Росії на Україну багато країн запровадили проти РФ санкції і закрили небо для російської авіації, а низка світових компаній пішли з країни-агресора. Також санкції ввели і проти Білорусі, з чиєї території нападали російські війська і на чиїй території стоїть російське озброєння, яке стріляє по містах України. Великі компанії також ідуть з Білорусі.
Також нагадаємо, 1 березня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на фоні карти України виправдовував вторгнення Росії в Україну і запевняв, що Білорусь не виступає стороною конфлікту. Він також заявив, що Білорусь не планує брати участь у війні Росії проти України.
Українські розвідники попереджали, що Росія і Білорусь можуть вдатися до провокації, щоб виправдати вторгнення військ Білорусь на територію України.
Повідомлялося, що поблизу білорусько-українського кордону з'явились близько 300 білоруських танків. Колона ще не перетнула кордон і чекала на маршруті м.Пінськ – Іванове – Драгічин (прибл. 30 км від кордону).
Водночас в оперативному командуванні "Північ" 1 березня повідомили, що білоруські війська фіксують на території Чернігівської області уже три дні.
Нагадаємо, 24 лютого російські загарбники пройшли в Україну з території Білорусі.
Крім того, з териротії Білорусі здійснюються ракетні обстріли української території.
Жодного удару у відповідь по Білорусі Україна не завдала.
Підписуйтесь на телеграм-канал ГІТу
©2024 uaGit
Коментарі