Мер Дніпра Борис Філатов розповів, яку участь у житті міста під час війни беруть місцеві олігархи – Коломойський, Пінчук та Петровський.

У інтерв’ю «Главкому» він, зокрема, зауважив, що Коломойський «дематеріалізувався».

«Цю людину я не бачу, не чую, і не знаю, де вона перебуває. Хтось каже, що він у Дніпрі, інші, що на західній Україні або переміщується туди-сюди. Його не видно і не чути взагалі», – пояснив Філатов.

Мер Дніпра також повідомив, що підприємство Пінчука реально дуже багато допомагає технікою і з біженцями. Їх видно на фронті боротьби у тилу.

«А з Петровським взагалі все дуже просто. Людина, яка про себе записала пісню «Ми ті, хто кулі не бояться і знають, де і чиї права», просто втекла на другий день війни. Хтось, каже що він у Берліні, хтось каже, що у Женеві. Компетентні джерела кажуть, що вони всією компашкою перейшли кордон у районі Мукачева. З собою він захопив свого друга, злодія в законі «Умку». Виникає питання, як вони взагалі могли пройти кордон – подейкують, що допомогли люди з владних кабінетів. Після війни та нашої перемоги, думаю, це можна буде коментувати», – сказав Філатов.

«Виглядає це огидно: вони знімали про себе фільми, які вони були патріоти в 2014-2015 роках та як вони врятували країну. Навіть колись собі на одному будинку прибили меморіальну табличку про те, що тут був штаб оборони на чолі з Олександром Володимировичем Петровським. А потім взяли і дематеріалізувалися», – додав мер Дніпра. 

Нагадаємо, Ігор Коломойський фігурує у розслідуванні американського ФБР щодо незаконного відмивання коштів, виведених із Приватбанку і вкладенні в придбання нерухомості в США, через це не може виїхати з України, щоб не потрапити під екстрадицію до Штатів.

Також нагадаємо, Коломойський в інтерв’ю «Нью-Йорк Таймс» 13 листопада 2019 року заявляв, що «російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави. Ваше НАТО бруднитиме штани і купуватиме памперси».

«Вони (росія – ред.) все одно сильніші. Ми повинні покращити наші відносини. Люди хочуть миру, гарного життя, вони не хочуть воювати. А ви – Америка – змушуєте нас воювати, навіть не даючи нам коштів на це», – сказав Коломойський, порівнюючи силу Москви з можливостями України.