Володимирська громада попрощалася із загиблим у російсько-українській війні 47-річним Юрієм Шліхтою.

У п'ятницю, 8 квітня, Володимир зустрів його, стоячи навколішки. А сьогодні, 9 квітня, загиблого Героя відспівали у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, повідомляє Володимир-Волинська міська територіальна громада на своїй сторінці у фейсбуці.

Навколо труни, яка потопала у живих квітах та сльозах рідних, зібрались сотні людей – родина, побратими, духовенство, представники влади, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати іще одного нашого земляка.
Ніхто не міг стримати сліз, коли після заупокійної літургії слово узяла одна з доньок Юрія Шліхти, яка розповіла кілька теплих спогадів про батька, подякувала усім, хто прийшов вшанувати його пам’ять, та зазначила, що має надію, що його смерть не була даремною, а Україна скоро переможе у війні з російським окупантом.
У Юрія Шліхти, якого хтось знав як спортсмена, а хтось як вчителя, шахтаря, депутата сільради чи військовослужбовця, залишилась дружина, двоє доньок та маленька онука. Двоє рідних братів та зять полеглого Героя нині також на фронті, обороняють нашу незалежність.
Поховали загиблого з усіма військовими почестями на кладовищі у його рідному селі Новосілки, – йдеться у дописі.