Жителька Бучі Тетяна Монько, повернувшись додому після звільнення міста, виявила у фортепіано своєї доньки закладену гранату.

Про це пише theclaquers.

Коли почалась війна, батьки з Даринкою та її меншим братом виїхали в центральний регіон України. У Бучі у їхньому будинку вибухом вибило шибки, а в квартирах розквартирувались російські солдати, де влаштували собі штаб.

Після того, як росіяни полишили Бучу, тато Даринки приїхав додому і побачив там сумне видовище – росіяни, що жили в них у квартирі, погромили та розтрощили все, що у них було. Особливу увагу російські військові приділили питанням культури — розтоптали на видному місці традиційні українські вишиванки, порвали плакат Даринчиної улюбленого попгурту з автографом, вкрали акордеон і замінували фортепіано.

Чоловік приводив саперів двічі, і вони оглядали квартиру, і фортепіано, але нічого не знайшли. А коли 7 травня приїхала я, то, вже збираючись їхати назад, підійшла до інструменту. Я сама не граю, грає Дашуня, я просто зліва направо пройшлась білими клавішами, доходжу до середини, а вони не натискаються. Я кажу чоловікові – там щось є. Підозри щодо замінування у нас були й раніше – чоловік помітив, що нагороди, що стояли на верхній кришці були розміщені неправильно.

Сапери, яких ледве вдалось знайти в вечірній час перед вихідними, вилучили з-під молоточків фортепіано дитини підствольну гранату ВОГ-25П.