До росії направили техніків, які спеціалізуються на бочкових бомбах, які використовувалися армією Сирії. На думку європейських розвідників, вони допомагатимуть путіну у війні рФ проти України.

Про це з посиланням на The Guardian повідомляє РБК-Україна.

За словами співробітників розвідки, в рФ вже кілька тижнів перебувають понад 50 експертів із великим досвідом виготовлення та постачання цієї вибухівки. Як пише газета, вони працюють разом із чиновниками російської армії, а їхнє прибуття може стати одним із факторів можливої ​​підготовки до застосування рФ хімічної зброї.

«Однак в Україні ситуація зовсім інша, де українські війська, озброєні смертоносними ракетами класу "земля-повітря", можуть збивати російські літаки і вертольоти, зупиняючи просування і піддаючи сухопутні війська артилерійському вогню, що випікає. Ймовірно, тому ми не бачили, щоб вони перетинали кордон, – сказав виданню один європейський чиновник. – Ми знаємо, що потенціал є, але якщо вони його використають, то програють; ми дізнаємось, хто це зробив, і, швидше за все, їх все одно вб'ють».

Довідково:

Бочкові бомби – груба вибухівка, як правило кустарного виробництва, упакована в бочку, іноді з тими чи іншими елементами, що вражають, і скидається з вертольота з прицілюванням "на око".

За словами експертів, через низький рівень точності бочкові бомби застосовуються в основному в умовах обмежених ресурсів та нестачі інших видів озброєнь.