На ринку має з'явитися потужний державний гравець, до якого була би повна довіра як з боку держави, так і з боку людей, пояснюють у "Нафтогазі".

"Нафтогаз" буде національним оператором на ринку АЗС з метою недопущення зависокої ціни. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Він пояснив, що держава хоче монополізувати цей ринок. Але на ринку має з'явитися потужний державний гравець, до якого була би повна довіра як з боку держави, так і з боку людей.

Вітренко пояснив:  Дипломатично кажучи, існує певна недовіра до приватних великих мереж АЗС: що є певні змови, що ціни інколи бувають завищеними. Коли є державний гравець із суттєвою часткою ринку – 15-20-30%, тобто не 100%, але й не 1% – тоді є більше довіри, що у споживачів є можливість купувати за справедливою конкурентною ціною.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо передачі 172 автозаправних станцій пов’язаної з Медведчуком мережі Glusco в управління "Нафтогазу".

Як повідомляв 5.UA, Кабмін повернеться до регулювання цін на бензин і дизпаливо.

Нагадаємо, 17 травня в уряді вирішили призупинити державне регулювання цін на паливо. Це мало дозволити компаніям закупити необхідну кількість бензину, дизелю тощо в різних куточках світу та задовольнити попит українців.