Уродженець Волині, вихованець та колишній гравець футбольного клубу «Волинь» Андрій Стрижеус під час війни підписав контракт із білоруським футбольним клубом «Осиповичі», який у новому сезоні виступає у першій лізі білоруського чемпіонату.

Про це повідомляє ІА «ВолиньPost».

Стрижеус перейшов до ФК «Осиповичі» 24 березня 2022 року і уже зіграв за новий клуб 3 гри.

Футболіст дебютував за клуб 10 квітня 2022 року проти «Барановичів».

Андрій Стрижеус – син Святослава Стрижеуса, який тривалий час працює адміністратором у молодіжних командах «Волині».

Андрій Стрижеус – вихованець ФК «Волинь», він виступав за молодіжку «Волині» у період з 2007 по 2012 рік. Грав у дублюючому складі «червоно-білих» з 2012 року. Проте він так і не зумів заграти в основному складі, і на початку 205 року перейшов до білоруської команди вищої ліги «Динамо» (Брест).

У 2019 році на запрошення Андрія Тлумака повернувся до Луцька (на головному фото). Закріпитися у складі «хрестоносців» не вийшло, і Стрижеус повернувся в Білорусь.

На час початку повномасштабної війни росії проти України Стрижеус був гравцем ФК «Смолевичі», а у квітні перейшов до «Осиповичів».

Як відомо, 24 лютого росія розпочала вторгнення в Україну. Частина військ РФ увійшли в Україну саме з території білорусі, звідки росіяни часто обстрілюють українські міста із ракет.