Росія не відмовилася від плану повного захоплення України. В української розвідки є підтверджена інформація, що росіяни мають план на 120 днів війни.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в етері телеканалу «Настоящее время».

«Подальше коригування цього плану буде залежати від того, наскільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте мети так званої «спеціальної воєнної операції», про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути», — зазначив представник ГУР.

У розвідці зазначають, що росія має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти України: рф застосовує на українській території 103 батальйонно-тактичні групи, які беруть участь у бойових діях, крім того, в резерві перебувають близько 40 БТГр, і вони теж можуть бути використані.

Скібіцький додав, що генштабу рф доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках через невдачі своїх військ.