Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Служба безпеки України викрила на колабораційній діяльності ще декількох колишніх посадовців з Донецької та Луганської областей.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Зокрема, перед законом постане «банкір», який у змові з російськими кураторами створив і очолив у Маріуполі псевдоутворення, що за своїм функціоналом нагадує фінустанову – «Центробанк днр».
Окупанти доручили зраднику витіснити з обігу українську гривню, захопити приміщення українських банків для розширення інфраструктури новоутвореного відділення та підібрати «кадри» з числа колишніх і нинішніх працівників фінустанов.
Крім того, СБУ підозрює ще двох колаборантів, які за власним бажанням перейшли на бік ворога. В обмін на лояльність вони погодились тимчасово очолити незаконні структури у Троїцькому та Сватівському районах Луганської області. Мова йде про так звані «Объединенные территориальные отделения Государственного учреждения – Республиканские центры занятости лнр».
Також СБУ викрила на колабораційній діяльності депутатку Міловської селищної ради, яка представляла заборонену в Україні партію «ОПЗЖ».
Мешканка Старобільського району в умовах воєнного стану добровільно обійняла керівну посаду у незаконно створеному органі й стала «заступником голови Міловської районної адміністрації лнр».
Ще одна прихильниця «русского мира» під час тимчасової окупації Херсона добровільно зайняла посаду так званого «начальника департамента образования и науки» у окупаційній адміністрації держави-агресора в Херсонській області.
Стосовно усіх цих осіб СБУ проводить досудове розслідування за статтею 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). «Кар’єра» в окупаційній владі може коштувати їм 10 років ув’язнення.
СБУ продовжує збирати доказову базу щодо колаборантів, які в умовах воєнного часу перейшли на бік ворога і допомагають встановлювати окупаційний режим в Україні.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі