Завдяки оперативним та злагодженим діям поліцейських Дмитра Смаги і Тараса Когута врятоване життя 54-річної місцевої мешканки з вогню.

Про це інформує пресслужба поліції Волині.

Так, у неділю, ввечері до поліції надійшло повідомлення про пожежу в будинку на окраїні Горохова. Поліцейські негайно вирушили на вказане місце. Вони прибули туди за лічені хвилини.

Від мешканців правоохоронці почули, що в одній із квартир знаходиться жінка. Розуміючи, що на кону життя людини, не вагаючись, оперативник Дмитро Смага та слідчий Тарас Когут вибили двері й потрапили у повністю задимлене приміщення. У крайній кімнаті вони виявили напівпритомну жінку та на руках винесли її на свіже повітря.

Хлопці зізнаються, якби запізнилися хоч на декілька хвилин, врятувати її було б неможливо. Медики на місці надали необхідну допомогу 54-річній потерпілій, наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Причину пожежі встановили – це необережне куріння у приміщенні і залишена непогашена цигарка. Відомості належним чином задокументовано.

«Волиняни, просимо вас турбуватися про власну безпеку, дотримуватись правил при поводженні з вогнем. На щастя, ця історія має позитивне завершення, але за краще, аби таких випадків не траплялося. Бережіть себе», – зазначають в