Під час виконання бойового завдання обірвалося життя солдата, стрільця-помічника гранатометника механізованого батальйону Демчука Сергія Ярославовича. Сергій проживав у селі Олешковичі Рожищенської громади.

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

«Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, близько 7:00 год 22 серпня 2022 року, неподалік села Опитне Покровського району Донецької області, під час виконання бойового завдання із виявлення та знищення сил противника Сергій Демчук отримав поранення, несумісне з життям»», – йдеться у сповіщенні про смерть.
«Вічна Слава і пам’ять! Царство Небесне нашому Герою, Сергію, який загинув, захищаючи рідну Україну! Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час родині та рідним загиблого. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи», – висловлює співчуття рідним і близьким міський голова Вячеслав Поліщук.

Дату, час та місце зустрічі Героя повідомлять згодом.

Траур за загиблим Героєм триватиме з 31 серпня по 2 вересня включно. Протягом цих днів у Рожищенській громаді будуть приспущені Державні прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.