Шахраї створили сайт, у якому використовували логотип та кольори ПриватБанку. Вони пропонують оформити виплату нібито від банку та для цього пропонують заповнити банківські дані. Щойно українці передають інформацію, шахраї отримують можливість красти їхні кошти.

Про небезпечний сайт повідомила пресслужба ПриватБанку. «ПриватБанк попередив українців про черговий шахрайський сайт, який для виманювання у людей логіну та паролю входу в електронний банк «маскується» під програми виплат українцям, сайт благодійної програми банку та Приват24», – йдеться в повідомленні.

ПриватБанк попереджає про небезпеку введення персональної інформації, даних карток та логінів для електронного банку на неперевірених, невідомих сайтах і ресурсах. Отримані шахраями дані використовуються для крадіжки грошей із рахунків.

«ПриватБанк нагадує, що інформація про державні виплати та порядок отримання допомоги розміщена виключно на офіційних сайтах держслужб та банку, а подання заявки на допомогу можна зробити лише через відповідні адмінцентри та додаток Дія. Не переходьте за сумнівними посиланнями, завжди перевіряйте будь-яку інформацію на офіційному сайті банку або по телефону клієнтської підтримки 3700», – вказують в установі.