Сьогодні Луцька міська територіальна громада попрощалася ще з одним військовослужбовцем, який віддав своє життя у війні з росією. У кафедральному соборі Святої Трійці відспівали полеглого на сході України Віталія Степанишена.

Про це повідомляють у міській раді.

Віталій Степанишен був призваний на військову службу по мобілізації 26 лютого на посаду сапера інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону.

Загинув 29 серпня у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Байрак Харківської області.

"Сьогодні ми прощаємося із невинно убієнним воїном Віталієм. Висловлюємо щирі співчуття його родині, скорбимо разом із нею, – сказав декан кафедрального собору Святої Трійці, протоієрей Микола Нецькар. – Його похорон – це ще одна нагода всім нам усвідомити, що війна несе смерть, а відтак змінити свій настрій з байдужого на бойовий. Потрібно також змінити свою молитву про благополуччя України на молитву про наших воїнів. Нехай Господь почує її і допоможе українським Збройним Силам і всім людям, які їх підтримують, здобути перемогу в цій війні«.

До молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, небайдужими лучанами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та представники обласної влади.

По завершенню панахиди домовину з тілом воїна під звуки дзвонів і солдатської сурми прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» траурна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.