Російську агресію можна й треба зупиняти лише адекватною зброєю.

«Сьогодні ми витримали черговий масований ракетний удар терористів. Удар, який повністю підтверджує все те, про що ми говорили з партнерами і вчора, і від початку нашого дипломатичного марафону. Це зло, цю російську агресію можна й треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Ніщо інше держава-терорист не зрозуміє. Зброєю на полі бою. Зброєю, яка дає захист нашому небу. Новими санкціями проти Росії, тобто політичною та економічною зброєю. Та зброєю юридичною – треба працювати ще активніше для створення трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України й для компенсації всіх збитків, завданих цією війною, за рахунок російських активів», - зазначив глава держави Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Він наголосив, що кожна російська ракета проти українських міст, кожен іранський безпілотник, який застосовується терористами, - це аргументи, чому потрібно більше зброї.

«Тільки зброя знешкоджує терористів. І я вдячний усім у світі, хто реально протидіє терору разом із нами. Хто пришвидшує постачання Україні необхідних засобів оборони й хто готовий посилювати санкційний тиск на державу-терориста. Зокрема, розширюємо нашу «танкову коаліцію» – є відповідне рішення Канади, я дякую за це. Вже 12 країн є в нашій «танковій коаліції», - сказав Зеленський.
За його словами, сьогодні завдяки наданим Україні системам ППО й завдяки професійності наших воїнів вдалося збити більшість російських ракет і дронів «Шахед».
«Це як мінімум сотні врятованих життів і десятки збережених об’єктів інфраструктури. І я дякую нашим Повітряним силам, кожному, хто минулої ночі, вранці та вдень забезпечував захист України від ракет і дронів терористів. А особливо хочу відзначити воїнів 96-ї Київської, 160-ї Одеської та 208-ї Херсонської зенітних ракетних бригад. Але, на жаль, лише засобами ППО складно забезпечити 100% захисту. Тим паче, коли терористи застосовують балістичні ракети. Сьогодні були влучання ракет. На жаль, є поранені, є загиблі. Мої співчуття всім рідним і близьким», - резюмував президент України.