18-річний співак з Волині Yaktak (справжнє ім'я — Ярослав Карпук) — феномен українського шоубізнесу та один з найперспективніших артистів сьогодення.

Про це пише ВСН.

З початку повномасштабного вторгнення хлопець випустив декілька синглів та дуетних композицій, які швидко розлетілися тік-током та продовжують утримувати лідерські позиції у музичних чартах.

Нещодавно волинянин випустив кліп на свою нову пісню «Ніколи не забудем».

У день прем'єри «ТиКиїв» поспілкувався з Ярославом.

Про перемогу на музичній премії MUZVAR AWARDS

- Емоції були круті, я дуже зрадів. Не так за себе, як за свою команду, за всіх людей, які допомагали мені, з якими ми все це разом робимо. Коли мене вітали, я казав: народ, це заслуга не моя, а наша. Тому респект усій моїй команді.

Формула успіху Yaktak

- Я вірив в успіх, дуже мріяв про нього, робив все від душі та йшов до своєї цілі. Мій девіз у житті — робити, робити й ще раз робити. І тоді щось обов'язково вийде.

Про сучасну українську музику

Феномен українського шоубізнесу: інтерв'ю з відомим співаком з Волині Yaktak

- Українська музика має бути щирою, це найголовніше. Щоб вона йшла від душі. Щоб робили не те, що модно і круто, а те, що подобається самому автору.

Про прем'єру треку «Ніколи не забудем»

- Пісня «Ніколи не забудем» переносить у минуле, до далеких днів спокійних буднів, де ще не знали про війну. В той момент, коли ми звіряли час не за годинником, а за планами на майбутнє. Композиція розповідає про те, як ми не завжди цінували те, що мали й часто жили думками про завтрашній день, забуваючи насолоджуватися сьогоденням. Тоді незначні проблеми здавалися нам великими та важливими. Тепер ми розуміємо, що багато з того, на що ми скаржилися, насправді не мало значення. І ті часи зараз золоті.

Коли я написав цю пісню, я хотів робити кліп дуже двіжовий, але із сумним вайбом.

Хотілось поєднати сум і радість. Тому ми вирішили робити кліп на фоні прожектора, на якому будуть якісь відео. І тільки потім нам прийшла ідея зробити це спільно із підписниками. Тому ми замутили це саме так, із людьми.

Вже створено багато композицій, які нагадують нам про важливість цінування кожного моменту в житті. Цим треком я хочу сказати про те, що ми ніколи не забудемо. Бачитися усім разом на свята, їздити з батьками на озеро, збиратися з друзями в центрі, гуляти без комендантської години до сходу сонця — це ті моменти, які залишаться в пам'яті назавжди.

Про колаборації

- Поки що не планую ні з ким колаборації. Зараз хочу зробити акцент на сольних треках.

Про Євробачення

- З дитинства слідкую за Євробаченням, подобається цей конкурс, але поки немає що сказати. Час покаже.

Про процес створення синглів та кліпів

- Я сам пишу свої пісні. Сам роблю біт, сам зводжу. Буває, що співпрацюю з різними творчими людьми, але здебільшого це тільки я. Мої кліпи дуже прості та недорогі. Наприклад, кліп на пісню «Наречена» ми знімали в селі. Просто стали біля гарного дерева, я співав, грав на гітарі і все.

Про натхнення

- Я черпаю натхнення просто із життя. З моментів, які проживаю, зі своїх емоцій, спогадів. Зі спілкування з друзями, рідними. І, звичайно, з музики.

А ще моя дівчина Аліса, яка є частиною моєї команди, а також моїм особистим радником. Я навіть випустив «Уночі», яку присвятив їй.

Демоверсія була написана ще в березні на ліжку в готелі після одного з концертів. Пісня дуже особлива для мене, і в кожний рядок закладений особливий сенс. Я сподіваюсь, цей романтичний вайб надихне кожного хлопця, який вміє грати на гітарі хоча б два акорди, зіграти цей трек своїй другій половинці. Адже музика — це найкращий спосіб проявити свої почуття, коли слів стає недостатньо.

Про шароварщину

- Мені здається, шароварщину нам дуже довго доведеться викорінювати, якщо взагалі це можливо. Я не буду критиком у цьому питанні, я стараюсь бути прикладом. Але тут, знову ж таки, діло в щирості. Є багато українських пісень, народних, де багато різних інструментів, етномотивів, і воно звучить дуже сильно, пробирає до мурах. Відчувається наша глибина і душа. А коли це просто пісня, аби зробити: я козак, я українка, тоді це шароварщина.

Про переспів російськомовних треків українською

- Я насамперед хочу робити свої пісні, свою творчість, а не брати чужих пісень й просто їх переспівувати. Я вже дуже багато каверів наробив.

Про Київ

- Я люблю Київ, адже я там навчався і пів року жив. Це місто для мене дуже особливе. Можливо, колись напишу пісню про Київ, але це дуже відповідальна місія. Час покаже.

Тури в США VS Україні

- Тур в Америці дуже відрізняється від туру в Україні. Де б я не був за кордоном, але там немає такого духу, як відчувається в Україні.

В Америці дуже багато людей плакали на концерті й казали, що я привіз частинку України.

Про майбутні концерти

- Уже з 3 жовтня починається мій тур Україною. Тому всіх чекаю!

Поради артистам-початківцям

- Вірте у свої сили, ніколи не опускайте руки. Навіть, якщо все виходить не одразу — пізніше вийде обов'язково. Головне рухатись уперед.